Bârika-i hakikat, müsâdeme-i efkârdan doğar

GRAFİKLİ Futbol: Haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lige 12. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek TFF 2. Lig ve TFF 3. Ligde de 12. hafta müsabakaları oynanacak

GRAFİKLİ  Futbol: Haftanın programı


İSTANBUL (AA) Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 12. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:


Spor Toto Süper Lig


Bugün:

20.00 Evkur Yeni MalatyasporTrabzonspor (Yeni Malatya)

Yarın:

13.30 Büyükşehir Belediye ErzurumsporGöztepe (Erzurum Kazım Karabekir)

13.30 Atiker KonyasporMKE Ankaragücü (Konya Büyükşehir Belediye)

16.00 Çaykur RizesporMedipol Başakşehir (Çaykur Didi)

19.00 KayserisporGalatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

11 Kasım Pazar:

13.30 BursasporKasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye)

18.00 FenerbahçeAytemiz Alanyaspor (Ülker)

19.00 AntalyasporAkhisarspor (Antalya)

20.30 BeşiktaşDemir Grup Sivasspor (Vodafone Park)


Spor Toto 1. Lig


Bugün:

19.00 AdanasporGazişehir Gaziantep (5 Ocak Fatih Terim)

Yarın:

13.30 Afjet AfyonsporHatayspor (Zafer)

13.30 BolusporDenizlispor (Bolu Atatürk)

16.00 GiresunsporKardemir Karabükspor (Giresun Atatürk)

16.00 Balıkesirspor BaltokGençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)

11 Kasım Pazar:

13.30 Tetiş Yapı ElazığsporEskişehirspor (Elazığ Atatürk)

13.30 ÜmraniyesporAltınordu (Ümraniye)

16.00 AltayAdana Demirspor (İzmir Atatürk)

19.00 Osmanlısporİstanbulspor (Osmanlı)


TFF 2. Lig


Kırmızı Grup

Yarın:

13.30 Manisa Büyükşehir BelediyesporTokatspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 PendiksporDarıca Gençlerbirliği (Pendik)

13.30 Etimesgut BelediyesporMenemen Belediyespor (Etimegut Belediyesi Atatürk)

11 Kasım Pazar:

13.00 Sivas BelediyesporTarsus İdmanyurdu (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 ŞanlıurfasporKonya Anadolu Selçukspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 KırklarelisporFethiyespor (Kırklareli Atatürk)

13.30 BUGSAŞ SporTuzlaspor (Ankara OSTİM)

13.30 Zonguldak KömürsporKahramanmaraşspor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Bandırmaspor BaltokFatih Karagümrük (Bandırma 17 Eylül)


Beyaz Grup

11 Kasım Pazar:

13.00 GaziantepsporManisaspor (Gaziantep)

13.30 BayrampaşaSarıyer (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Bodrum Belediyesi BodrumsporUTAŞ Uşakspor (Bodrum İlçe)

13.30 Ankara DemirsporAmed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 İnegölsporSakaryaspor (İnegöl İlçe)

13.30 EyüpsporGümüşhanespor (Esenler)

13.30 Sancaktepe BelediyesporNiğde Anadolu (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Yılport SamsunsporKeçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.30 Kastamonuspor 1966Hacettepe (Gazi)


TFF 3. Lig


1. Grup

Yarın:

13.00 Hekimoğlu TrabzonNazilli Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 YomrasporErzin Belediyespor (Yomra İlçe)

13.30 Şile YıldızsporArtvin Hopaspor (Şile)

11 Kasım Pazar:

13.00 Batman PetrolsporKörfezspor (Batman Yeni Şehir)

13.30 Ergene VelimeşesporTire 1922 (Ergene Velimeşe)

13.30 ErbaasporKozan Belediyespor (Erbaa İlçe)

13.30 SilivrisporKarbel Karaköprü Belediyespor (Silivri)

13.30 GebzesporNevşehir Belediyespor (Gebze Alaettin Kurt)


2. Grup

11 Kasım Pazar:

13.00 OsmaniyesporEsenler Erokspor (Osmaniye 7 Ocak)

13.00 OfsporAlibeyköyspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.00 Yeni OrdusporElaziz Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

13.00 PazarsporKemerspor 2003 (Hopa İlçe)

13.30 Bergama BelediyesporKarşıyaka (Bergama 14 Eylül)

13.30 KızılcabölüksporKırşehir Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Altındağ BelediyesporDüzcespor (Ankara Aktepe)

13.30 Adıyaman 1954Sultanbeyli Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

13.30 Hüseyin Koçer İnşaat ÇatalcasporVan Büyükşehir Belediyespor (Ziya Altınoğlu)


3. Grup

Yarın:

13.30 Halide Edip AdıvarsporGölcükspor (Tepecik Şenol Güneş)

13.30 KocaelisporBayburt İl Özel İdare (Kocaeli)

13.30 BağcılarsporKaracabey Belediyespor (Bağcılar Mahmutbey)

13.30 BucasporMuğlaspor (Yeni Buca)

11 Kasım Pazar:

13.00 DiyarbekirsporÇorum Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Anagold 24 ErzincansporFatsa Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Payasspor1461 Trabzon (Payas İlçe)

13.30 Serik BelediyesporAnkara Adliyespor (Serik İsmail Oğan)

13.30 TurgutlusporCizrespor (Turgutlu 7 Eylül)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık