Bârika-i hakikat, müsâdeme-i efkârdan doğar

GRAFİKLİ Futbol: Haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lige 26. hafta maçlarıyla devam edilecek TFF 2. Lig ve TFF 3. Ligde ise 27. hafta karşılaşmaları oynanacak

GRAFİKLİ  Futbol: Haftanın programı


İSTANBUL (AA) Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e 26. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 27. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:


Spor Toto Süper Lig


Bugün:

20.30 FenerbahçeDemir Grup Sivasspor (Ülker)

Yarın:

13.30 Atiker KonyasporÇaykur Rizespor (Konya Büyükşehir Belediye)

16.00 Büyükşehir Belediye ErzurumsporTrabzonspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 AkhisarsporKasımpaşa (Spor Toto Akhisar)

19.00 AntalyasporAytemiz Alanyaspor (Antalya)

19.00 BeşiktaşGöztepe (Vodafone Park)

17 Mart Pazar:

13.30 Evkur Yeni MalatyasporMKE Ankaragücü (Yeni Malatya)

16.00 İstikbal Mobilya KayserisporMedipol Başakşehir (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 BursasporGalatasaray (Bursa Büyükşehir Belediye)


Spor Toto 1. Lig


Bugün:

19.00 EskişehirsporAltınordu (Yeni Eskişehir)

Yarın:

13.30 ÜmraniyesporGazişehir Gaziantep (Ümraniye Belediyesi)

13.30 Birevim ElazığsporAdana Demirspor (Şanlıurfa GAP)

16.00 Giresunsporİstanbulspor (Giresun Atatürk)

16.00 OsmanlısporHatayspor (Osmanlı)

17 Mart Pazar:

13.30 Afjet AfyonsporAbalı Denizlispor (Zafer)

13.30 AltayKardemir Karabükspor (İzmir Atatürk)

16.00 BolusporBalıkesirspor Baltok (Bolu Atatürk)

16.00 AdanasporGençlerbirliği (Adana 5 Ocak Fatih Terim)


TFF 2. Lig


Kırmızı Grup

Yarın:

15.00 Fatih KaragümrükManisa Büyükşehir Belediyespor (Atatürk Olimpiyat)

17 Mart Pazar:

14.30 ŞanlıurfasporBandırmaspor Baltok (Şanlıurfa GAP)

15.00 Konya Anadolu SelçuksporPendikspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.00 Darıca GençlerbirliğiEtimesgut Belediyespor (Darıca İlçe)

15.00 Menemen BelediyesporKırklarelispor (Menemen İlçe)

15.00 TokatsporBAK Spor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 TuzlasporZonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye)

15.00 FethiyesporSivas Belediyespor (Fethiye İlçe)

15.00 Tarsus İdmanyurduKahramanmaraşspor (Tarsus İlçe)


Beyaz Grup

Yarın:

15.00 KeçiörengücüKastamonuspor 1966 (Ankara Aktepe)

17 Mart Pazar:

13.30 SarıyerBodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.30 Amed Sportif FaaliyetlerSancaktepe Belediyespor (Diyarbakır)

15.00 Niğde AnadoluGümüşhanespor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Yılport SamsunsporBayrampaşa (Samsun Yeni 19 Mayıs)

15.00 ManisasporAnkara Demirspor (Manisa 19 Mayıs)

15.00 UTAŞ Uşaksporİnegölspor (Uşak 1 Eylül)

15.00 SakaryasporEyüpspor (Yeni Sakarya Atatürk)


TFF 3. Lig


1. Grup

Yarın:

15.00 Büyükçekmece TepeciksporBatman Petrolspor (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Tire 1922Silivrispor (Tayfur Çiçek)

17 Mart Pazar:

14.30 Artvin HopasporErgene Velimeşespor (Hopa İlçe)

14.30 Erzin BelediyesporHekimoğlu Trabzon (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.00 Nevşehir BelediyesporKarbel Karaköprü Belediyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Kozan BelediyesporGebzespor (İsmet Atlı)

15.00 Nazilli BelediyesporErbaaspor (Nazilli İlçe)

15.00 KörfezsporŞile Yıldızspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)


2. Grup

Yarın:

15.00 KarşıyakaOfspor (İzmir Atatürk)

15.00 Esenler EroksporAltındağ Belediyespor (Esenler)

15.00 Sultanbeyli BelediyesporHüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Maltepe Hasan Polat)

17 Mart Pazar:

13.30 Elaziz BelediyesporBergama Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

14.00 Adıyaman 1954Yeni Orduspor (Adıyaman Atatürk)

14.30 Van Büyükşehir BelediyesporPazarspor (Van Atatürk)

15.00 Kemerspor 2003Osmaniyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.00 AlibeyköysporKızılcabölükspor (Alibeyköy)

15.00 DüzcesporKırşehir Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)


3. Grup

Yarın:

15.00 MuğlasporAnagold 24 Erzincanspor (Muğla Atatürk)

15.00 Ankara AdliyesporPayasspor (Ankara OSTİM)

17 Mart Pazar:

13.30 Bayburt İl Özel İdareBağcılarspor (Bayburt Genç Osman)

14.30 1461 TrabzonHalide Edip Adıvarspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Fatsa BelediyesporTurgutluspor (Fatsa İlçe)

14.30 CizresporGölcükspor (Cizre İlçe)

15.00 KocaelisporDiyarbekirspor (Kocaeli)

15.00 Karacabey BelediyesporBucaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

15.00 Yeni ÇorumsporSerik Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)


Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
BASINDA BUGÜN
TÜM GAZETELER
ANKET

Sizce Cumhur İttifakı yerel seçimlerde başarılı olur mu?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık