Terör örgütünün kafası koparılmalıdır

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Terör örgütünün kafası koparılmalıdır
MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Suriye'nin kuzeyine düzenlenmesi planlanan kara harekatına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Münbiç Tel Rıfat ve Ayn El Arab'ta terörist bırakılmamalı, Terör örgütünün kafası koparılmalıdır" dedi. Muhalefetin 6'lı masasından çıkan yeni anayasa çalışmalarını sert sözlerle eleştiren Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı için 3 dönem önerisinde bulundu. Bahçeli, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi 5'er yıllık 3 dönem olsa da yeni yüzyılın 25 yılı tamamen lider ülkeye doğru hızla götürsek" ifadelerini kullandı.

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'yi boyunduruğu altına almak isteyenlere seslenen Bahçeli, buna asla müsaade edilmeyeceğini altını çizdi.

Bahçeli, herkesin kardeş bilerek ilerlenen bu yolda Cumhur İttifakı'nın muhteşem zaferini birlikte imza atılacağını söyledi. Bahçeli, "Başkaları günü birlik siyaset yapabilir ancak biz öyle yapamayız, farkımız Türk Milletine duyduğumuz aidiyet sevgisinde saklıdır" dedi.

Eli kanlı terör örgütü PKK'nın Taksimsaldırısından sonra Türk Silahlı Kuvvetleri'nin düğmesine bastığı ve Suriye ile Irak'taki PKK inlerinin yerle bir edildiği Pençe-Kılıç Hava Harekatı'na ilişkin de konuşan Bahçeli, düzenlenmesi planlanan kara harekatına ilişkin önemli bir mesaj verdi. Bahçeli, "Münbiç Tel Rıfat ve Ayn El Arab'ta terörist bırakılmamalı, Terör örgütünün kafası koparılmalıdır" ifedelerini kullandı.

Muhalefetin 6'lı masasından çıkan yeni anayasa çalışmalarını sert sözlerle eleştiren Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı için 3 dönem önerisinde bulundu. Bahçeli, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi 5'er yıllık 3 dönem olsa da yeni yüzyılın 25 yılı tamamen lider ülkeye doğru hızla götürsek" dedi.

"MUHTEŞEM ZAFERE BİRLİKTE İMZA ATACAĞIZ"

Bahçeli'nin konuşmasında satır başları:

"Bize göre Türk Milleti tarihe geçen bir kudretin adıdır, elbette bu soylu millet gerçeğinin tarih kaydını silmek, tarihi varlığına kastetmek hiç kimsenin yapabileceği veya üstesinden gelebileceği bir şey değildir. Siyaset eğer tarihe sırtını vermezse, gücünü ve güvenini milletten almazsa üreteceği yalnızca kriz ve kutuplaşma olacaktır.

Bizim düşünmemiz gereken bir gelecek vardır. Başkaları günü birlik siyaset yapabilir ancak biz öyle yapamayız, farkımız Türk Milletine duyduğumuz aidiyet sevgisinde saklıdır.

2023 yılı için söz, inanç, hedef birliği yapıyoruz. Türkiye'yi zilletin boyunduruğu altına almaya çalışanlara asla müsaade etmeyeceğiz. Herkesi kardeş bilerek, Cumhur İttifakı'nın muhteşem zaferine birlikte imza atacağız.


İSTİKLAL CADDESİ'NDEKİ TERÖR SALDIRISI

İstiklal saldırısından sonra terör örgütüne çok ağır darbe vurulmuştur. Türkiye 2023 yılında terör belasından Allah'ın izniyle kurtulacak, tek bir terörist dahi yakayı kurtaramayacaktır. Sabır ve tahammülümüz kalmamıştır. Canilere ihanetlerinin bedeli mutlaka ödettirilecektir.

Terörle mücadelemiz bekanın, güvenliğin, huzurun meşru gerekçesidir. Son günlerde maalesef terör örgütünün hain saldırılarında şehit düşen vatandaşlarımız, askerlerimiz yüreğimize ateş düşürmüştür.
SURİYE'NİN KUZEYİNE KARA HAREKATI

Münbiç, Tel-Rıfat mıntıkasında canlı terörist bırakılmamalıdır. Münbiç Tel Rıfat ve Ayn El Arab'ta terörist bırakılmamalı, Terör örgütünün kafası koparılmalıdır

Kaç gündür dikkatimizi çekmektedir. Önüne gelen dili olan, yanaşık düzen nedir bilgisi olmayan ne kadar geveze yorumcu, sözde uzman varsa televizyonlardan Türkiye'nin kara harekatı şu günde olacak, bugünde yapılacak diye konuşur. Deprem olur bunlar ekrana çıkar. Sırasıyla ahkam keserler. Marketten pazardan çıkmadıkları izlenimini verirler. Hep aynı şeyler.


"HİÇBİR HAİN TÜRKİYE'NİN YIKIMINI GÖREMEYECEKTİR"

Türkiye'nin ne zaman ve hangi şartlarda muhtemel kara harekatı yapacağının yetkisi olmayan kişiler tarafından dillendirilmesi güvenlik zaafıdır. Buna sınır konuşmalıdır. Masa başında cetvelle sınır çizen sömürgeci anlayışın açtığı dipsiz kuyuların kapatılması bir mecburiyettir. Hiçbir hain Türkiye'nin yıkımını göremeyecektir.

Cumhur İttifakı sıkılmış yumruk gibidir. Devletimiz tarihimiz aradığı inancı gücü ve kararı Cumhur İttifakı'nda bulmuştur. Zillete karşı çıkanlar Cumhuriyet'in yeni yüzyılını Türk ve Türkiye Yüzyılı yapmak amacıyla harekete geçenler Cumhur İttifakı ile kenetlenmiştir.

Kaynak:TGRT Haber


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sözleşmeli personellere müjdeÖnceki Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sözleşmeli per...

Musk, 280 yerine bin karakterlik tweetler getirecek mi?Sonraki Haber

Musk, 280 yerine bin karakterlik tweetle...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!