Bârika-i hakikat, müsâdeme-i efkârdan doğar

GRAFİKLİ Futbol: Haftanın programı

Süper Lig ve TFF 1. Lige 22. hafta maçlarıyla devam edilecek TFF 2. Lig ve TFF 3. Ligde 23. hafta maçları oynanacak

GRAFİKLİ  Futbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 22. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 23. hafta maçları yapılacak.

Süper Lig'de hafta, iki kritik müsabakaya sahne olacak. Teknik direktör Sergen Yalçın yönetiminde oynadığı 2 maçı da kazanarak çıkışa geçen Beşiktaş, bugün yoluna iki kulvarda devam eden Medipol Başakşehir'e konuk olacak. Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynanacak müsabaka saat 20.00'de başlayacak.

Haftaya 42 puanla lider giren Demir Grup Sivasspor ise kendisini 1 puan geriden takip eden ve 1 maçı eksik olan Trabzonspor ile deplasmanda karşılaşacak. Maç, 16 Şubat Pazar günü saat 16.00'da Medical Park'ta oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:


Süper Lig


Bugün:

20.00 Medipol BaşakşehirBeşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)

Yarın:

14.00 Yukatel DenizlisporHes Kablo Kayserispor (Denizli Atatürk)

17.00 İttifak Holding KonyasporGöztepe (Konya Büyükşehir Belediye)

20.00 MKE AnkaragücüFenerbahçe (Eryaman)

16 Şubat Pazar:

13.30 Aytemiz AlanyasporGençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları)

16.00 TrabzonsporDemir Grup Sivasspor (Medical Park)

19.00 GalatasarayBtcTurk Yeni Malatyaspor (Türk Telekom)

17 Şubat Pazartesi:

20.00 Fraport TAV AntalyasporKasımpaşa (Antalya)

20.00 Gaziantep FKÇaykur Rizespor (Kalyon)


TFF 1. Lig


Bugün:

19.00 AltınorduOsmanlıspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

Yarın:

14.00 HataysporAkhisarspor (Antakya Atatürk)

16.30 BolusporCesar Grup Ümraniyespor (Bolu Atatürk)

19.00 Ekol Göz MenemensporEskişehirspor (Menemen İlçe)

16 Şubat Pazar:

14.00 KeçiörengücüAltay (Aktepe)

16.30 Fatih KaragümrükGiresunspor (Vefa)

16.30 BursasporAdana Demirspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Ekol Hastanesi Balıkesirsporİstanbulspor (Balıkesir Atatürk)

17 Şubat Pazartesi:

19.00 AdanasporBüyükşehir Belediye Erzurumspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)


TFF 2. Lig


Kırmızı Grup:

Yarın:

13.00 Sivas BelediyesporAnkara Demirspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 GMG KastamonusporBodrum Belediyesi Bodrumspor (Gazi)

13.00 Bayburt Özel İdareKardemir Karabükspor (Bayburt Genç Osman)

13.30 TuzlasporBandırmaspor (Tuzla Belediye)

13.30 SakaryasporKırşehir Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

13.30 Etimesgut BelediyesporUşakspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 EyüpsporPiserro Kahramanmaraşspor (Eyüp)

Öte yandan, Vanspor FK ile Ergene Velimeşespor arasında yarın saat 13.00'te yapılması planlanan müsabaka, elverişsiz hava ve saha koşulları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Beyaz Grup:

Yarın:

13.30 SancaktepeHacettepe (15 Temmuz)

13.30 Çorum FKZonguldak Kömürspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Afjet Afyonspor1922 Konyaspor (Zafer)

13.30 GMG KırklarelisporŞanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)

13.30 İnegölsporHekimoğlu Trabzon (İnegöl İlçe)

13.30 Başkent AkademiPendikspor (Osmanlı)

13.30 Tarsus İdman YurduGümüşhanespor (Tarsus İlçe)

13.30 Manisa FKYılport Samsunspor (Mümin Özkasap)

14.00 Amed Sportif FaaliyetlerSarıyer (Diyarbakır)


TFF 3. Lig


1. Grup:

Bugün:

13.30 Ci Group BucaManisaspor (İzmir Atatürk)

13.30 Çankaya FK68 Aksaray Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

Yarın:

13.00 52 OrdusporArtvin Hopaspor (19 Eylül)

13.00 Karbel Karaköprü BelediyesporYomraspor (Faruk Çelik)

13.30 Sultanbeyli BelediyesporTokatspor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 ErzinsporAnagold 24Erzincanspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.30 DüzcesporŞile Yıldızspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Serik BelediyesporKızılcabölükspor (Serik İsmail Oğan)

13.30 SilivrisporÇatalcaspor (Silivri)


2. Grup:

Yarın:

13.00 CizresporPayasspor (Cizre İlçe)

13.00 OfsporKocaelispor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.30 Belediye DerincesporAğrı 1970 (Derince Belediyespor Doğal Çim Stadyumu)

13.30 TurgutlusporElazığ Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Erbaaspor1877 Alemdağspor (Erbaa İlçe)

13.30 KarşıyakaFatsa Belediyespor (İzmir Atatürk)

13.30 KozansporKemerspor 2003 (İsmet Atlı)

13.30 Büyükçekmece TepeciksporEsenler Erokspor (Tepecik Şenol Güneş)

3. Grup:

Yarın:

13.00 Malatya Yeşilyurt BelediyesporOsmaniyespor (Yeşiltepe)

13.30 Medical Park Batman PetrolsporDarıca Gençlerbirliği (Batman Yeni Şehir)

13.00 1954 Kelkit BelediyesporSomaspor (Kelkit İlçe)

13.30 ModafenNevşehir Belediyespor (Alemdağ)

13.30 Halide Edip AdıvarsporKaracabey Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 GölcüksporPazarspor (Gölcük Şehir)

13.30 MuğlasporDiyarbekirspor (Muğla Atatürk)

13.30 Nazilli BelediyesporBayrampaşa (Nazilli İlçe)

13.30 Yozgatspor 1959Altındağ Belediyespor (Yozgat Bozok)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık