Usta Elektrikçi Firma Bilgisi

Usta Elektrikçi
 • Firma Adı: Usta Elektrikçi
 • Yetkili: Usta Elektrikçi
 • Telefon: 02165058441
 • Faks: 02165058441
 • Web: https://www.ustaelektrikci.com
 • Mail: uskudar@gmail.com
 • Şehir: İstanbul
 • Adres: Yavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

İstanbul Elektrikçi

Usta Elektrikçi bünyesinde elektrik ve tamir işlerinde en iyi hizmeti vermeyi amaç edinen istanbul Elektrikçi, ihtiyaçlar doğrultusunda her türlü elektrik hizmetini sağlamaktadır. 7 gün 24 saat İstanbul’un bütün bölgelerinde her zaman faaliyet gösteren firmamız, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak bir çalışma sistemi oluşturmuştur.Aydınlatma sistemleri okul, hastane, fabrika, alışveriş merkezleri, yol, tünel, köprü, park, ofis ve iş yerleri gibi pek çok alanda karşımıza çıkmaktadır. Bu aydınlatma sistemleri kurulumunda kaliteli ve uzun ömürlü malzeme kullanmanın yanında elektrik kaçaklarına sebebiyet verilmemesine dikkat edilmelidir.Aydınlatma tesisat kurulumu ve tamir işleri için her daim kaliteli şirketler bulmak oldukça zor. Güvenilir, sağlam ve temiz iş sunan firma arayışına giren kişiler için son derece iyi iş çıkaran en hızlı ve en kaliteli aydınlatma sistemleri kurulumunda tek adres olan Usta Elektrikçi bu konuda size yardımcı olacaktır. İstanbul Elektrikçi teknik servis olarak öncelikle müşterilerimiz ile aramızdaki sevdi bağına, anlayışa ve iletişime büyük önem vermekteyiz. Ekip üyelerimizi de deneyimli, alanında uzman ve bilirkişilerden seçmekteyiz. Elemanlarımız güler yüzünü ve saygısını müşterilerimizden hiç eksik etmemiştir. İstanbul elektrikçi

İstanbul’da Elektrik Arızalarına Etkili Ve Kalıcı Çözüm Odaklı Hizmet

 • Elektrik Sigortası Değişimi Kaçak akım rolesi kontrolü
 • Yerden ısıtmalı sistemler için Petek temizliği
 • Elektrikli ev aletleri tamiri
 • Telefon tesisatı İnternet hattı Tamiri ADSL İnternet Arıza
 • Zil tesisatı Tamiri Görüntülü diafon arızası Tamiri
 • Amfi Tamiri
 • Aydınlatma tesisatı kurulumu
 • Güvenlik kamera sistemi kurulumuı
 • Alarm Sistemi kurulumu satışı
 • Ümraniye Duvara Tv montajı
 • Elektrik Pano Kurulumu Ve tamiri
 • Kofra Sigorta Arızaları
 • Elektrik Kaçakları Sigorta kaçak akım rolesi Arızaları
 • Avize montajı
 • Korniş Montajı
 • Su tesisat Arızaları Tıkalı Banyo Lavabo vs Arızalarına çözümler
 • Jeneratör Genel Bakımı ve Peryodik bakım

Aydınlatma Sistemleri Nedir?

İç ve dış mekanlar başta olmak üzere her alanda estetik zevk ve canlılık uyandırmak için aydınlatma sistemleri kullanılır. Teknolojinin ışığında pek çok aydınlatma sistemi geliştirilmiş ve göz sağlığına uygun düzeyde aydınlıklar sunmayı hedeflenmiştir. Işık açısının doğru ve kaliteli bir şekilde yansıması için uzman kişiler çalışmalar yapmaktadır.Usta Elektrikçi teknik servisi olarak da enerji tasarrufu başta olmak üzere kullanıcı konforunu düşünen muhteşem bir sistem hizmeti sunmaktayız. Deneyimli, güler yüzlü, anlayışlı ve temiz iş çıkaran ekibimiz iç ve dış mekanlardaki bütün hizmetleri en başarılı şekilde sizlere sunmaktadır. Peki bu iç ve dış mekanlardaki özel aydınlatma sistemleri neler, bir de onları inceleyelim.

Aydınlatma Sistemleri Hangi Ürünleri Kapsar?

Günümüzde aydınlatma sistemleri oldukça gelişmiş bir hal almıştır. Önceleri otel ve büyük firmalarda çeşitli aydınlatma sistemlerini görürken şimdilerde bu çeşitler evlerimize kadar girmeye başladı. Sadece ampul kullanımı dışında pek çok aydınlatma seçeneği karşımıza çıkmaktadır.Asma tavan, aplik, LED ışık, döküm ve voltaj gibi pek çok çeşitte aydınlatma ile karşılaşmaktayız. Bu sistemleri kurarken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Başta elektrik hatları olmak üzere sistemin kurulduğu mekan, verilecek elektrik seviyesi ve dış etkenler göz önünde bulundurulur.

Aydınlatma Sistemlerini Kurarken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

İşletme, ofis, fabrika ve evlerinizde kullanacağınız aydınlatma sistemlerinin kurumunda dikkat etmeniz gerek çeşitli unsurlar bulunmaktadır. Aydınlatma tesisatları kurulumu için kullanılan malzemelerin A sınıfı olması, elektrik kaçaklarına dikkat edilmesi, maliyetinin uygun olması ve ürünlerin sağlıklı maddelerden oluşması gerekmektedir. Usta Elektrikçi teknik servis ekibi olarak son model teknolojiyle birlikte gelişen aydınlatma ürünleri kullanmaktayız. %80’e varan tasarruf garantisi sunan bu ürünlerin uzun ömürlü ve kaliteli olmasına da ayrı bir özen göstermekteyiz. Ayrıca doğaya en az hasar veren ürün kullanımı yani çevre dostu ürünleri tercih etmekteyiz. Sizin için ürün çeşitlerimizi listeledik ve açıkladık. Şimdi bu ürünleri inceleyelim.

 1. Backlight Panel Armatür

Aydınlatma sistemi ürünlerinden olan panel armatür modellerinden bir tanesi olan Backlight panel armatür son dönemlerde oldukça tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Sağlam ve beyaz renkli olması hem canlılık hem de derinlik katmaktadır. 210 LED ampul içermekte ve her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yumuşak bir ışık saçmaya sahip olması nedeniyle gözleri yormamaktadır. Kaliteli ve her koşula dayanıklı bir yapıda olması nedeniyle uzun süreli kullanımlarda tercih sebebi olmaktadır. Slim LED paneller sizlere 50.000 saate kadar varan aydınlatma ömrü sunmaktadır. Ayrıca %90 kadar enerji tasarrufu da sağlamaktadır.Koridor, mutfak ve banyo için özel tasarlanmış olan Slim Downlight panel ile evinizi çok daha kaliteli bir şekilde aydınlatabilirsiniz. Fakat diğer ürünler gibi bu aydınlatma ürününün montajını Usta Elektrikçi ekibi olarak yapmaktayız. Çünkü bu ürün çok ince bir üründür ve özenle montaj edilmesi gerekmektedir. 3 cm gibi bir yüksekliğe sahiptir ve özel bir üründür.

 1. LED Projektör

Dış mekan aydınlatmalarının vazgeçilmezi olan LED projektör, tüm hava koşullarına ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Elektrik kesintilerinde size yardımcı olan ve hareketinizi algılayan sensörlü LED tavan armatörleri modelleri de birçok alanda kullanılmaktadır. Tuvaletler, kapı önleri, kapalı otoparklar, koridorlar başta olmak üzere ofis, okul, hastane gibi genel alanlarda da kullanılabilmektedir. Bu ürünlerin kurulumunu yine uzman kişilerin yapması gerekmektedir. Bunun için bizleri arayabilir ve dilerseniz ürün talep edersiniz ya da dilerseniz tamir, montaj, arıza taleplerinizi belirtirsiniz.

 1. LED Ampul

Düşük enerji tüketimi isteyenler kişilerce tercih edilen bu ürün 50.000 saat kadar aydınlatma sağlamaktadır. Uzun ömürlü diğer metal, sodyum ve enkandesan aydınlatmalarına göre daha çok ekonomiktir. Son model LED teknolojisi ile tasarımı değişen LED ampuller alıcılarına göz zevki de sunmaktadır.