Süleyman Soylu’dan AK Parti teşkilatlarına uyarı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Süleyman Soylu’dan AK Parti teşkilatlarına uyarı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 25 yıldır Türkiye’ye hizmet ettiğini söyleyen İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, “AK Parti teşkilatlarına ve belediyelerine söylüyorum. 7 gün boyunca tarihinin en büyük çalışmalarını yapmazlarsa, bu ülke üzerinde bir gram hakkımız varsa helal olmasın” dedi.

Rehavet uyarısı

“Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.” diyerek asrın projelerini hatırlatan Cumhurbaşkanı, dava arkadaşlarını özellikle rehavet konusunda uyarıyor.

24 TV’nin merakla izlenen programı “Arafta Sorular”a katılan İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu da, aynı ikazları bu kez canlı yayında yaptı.

Esra Elönü’nün sorularını yanıtlayan Soylu, şunları söyledi:
"Eğer çalışmazlarsa, bir gram hakkımız varsa helal olmasın"

    AK Parti teşkilatlarına ve belediyelerine söylüyorum. Tayyip Erdoğan, 25 yıldır bu ülkeye çalışıyor. 7 gün boyunca tarihinin en büyük çalışmalarını yapmazlarsa, bu ülke üzerinde bir gram hakkımız varsa helal olmasın. Çok net söylüyorum. 7 yıldır bu ülkede İçişleri Bakanlığı yapıyorum. Yarın İçişleri Bakanlığım bitiyor, hayatıma milletvekili olarak devam edeceğim. Bundan da çok mutluyum. Ama vallahi billahi hakkım varsa helal etmem. Bizim arkadaşlarımızın her birinin bir gram uyumadan çalışmaları lazım. Bu sesim bugün 3-4 kez gidip geldi, biz bu vefayı ödemeliyiz.

"7 gün herkes işini gücünü bıraksın"

    Sadece kendimizinkini değil, ben dedemin, babamın vefasını ödemeliyim. Burada büyük işler yapıldı, büyük devrimler yerine getirildi. Seçimden sonra herkes otursun, 10 gün dinlensin ama bu 7 gün çalışmak zorundayız. Allah muhafaza… Bu çay memleketine gidenlere değil ama teşkilatlarıma söylerim, çalışmak zorundayız. Çalışanlar var, emeklerini gördüklerimiz var. Tayyip Erdoğan siz çalışın diyemeyebilir. Çünkü bu kendi seçimi. 7 gün herkes işini gücünü bıraksın, çalışınlar. Merak etmesinler bir şeyleri batmaz.

Kaynak:Ensonhaber.com


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
FETÖ ve PKK Bay Kemal’e oy verdiÖnceki Haber

FETÖ ve PKK Bay Kemal’e oy verdi

Ümraniyespor'un Süper Lig'e veda paylaşımı rekor kırdıSonraki Haber

Ümraniyespor'un Süper Lig'e veda paylaşı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!