Bekir BAŞYURT

Bekir BAŞYURT

Mail: bekirbasyurt@hotmail.com

FETÖ 15 Temmuz'da Başarılı Olsaydı, Türkiye'de Neler Olacaktı?

Herkes, 15 Temmuz'u konuşuyor. Ama kimse, bu adamlar bunu yaptı. Amaçları ve planları ne idi. Başarılı olsalar idi, Türkiye'de neler olacaktı, diye bir analiz yapan yok. TV’ler de, şu şöyle oldu, bu böyle oldu..2016 dan beri. 6 senedir bol bol konuşuluyor. Olay, herkesin gözü önünde cereyan etti. Sonucunda, bu ihtilal kalkışmasını da yine, Amerika organize etti. Bundan, önceki kalkışmalarda Amerika hep başarılı oldu ve ihtilallerin hep bir sonrası oldu. Peki, bu harekâtta başarılı olsa idi, Türkiye'de 15 Temmuz sonrası neler olacaktı. Çünkü, bunu yapan CIA -Mossad'ın sonucunda devam edecek bir ihtilal eylem planı var idi. Aylardır, Büyükada'da toplanıp, toplanıp CIA-Mossad ajanları bir planlar yapmışlardı..

 

Amerikan CIA-Mossad 'ı dünyada ilk kez bir ülkede ihtilal teşebbüsü etmiyor. Bunu yüzlerce kez yaptılar..70 yıldır, tüm İslam ülkelerinde CIA-Mossad, uyduruk İslami cemaatlerini finanse ediyor. Tabi en başta; Pakistan, İran, Türkiye ve Mısır’da. Türkiye’de en çok imam hatip lisesini Amerika’nın has çocuğu Morrison Süleyman Demirel(Salomon İronhand) açmıştır. Cemaatler hep desteklenmiştir. CIA-Mossad, cemaat isimli bu grupları şıh, hacı, hoca, molla vb. isimli ajanları ile kontrol etmektedir.

 

Bu ajanlarda... O Müslüman ülkelerde yüzlerce yıldır yaşayan, o ülkenin dilini ana dili gibi konuşan gayrimüslimlerdir. CIA MOSSAD. Bunlara, birer cübbe, şalvar, sarık giydirip, birde ellerindeki medyalarda reklam etti mi. Zaten fakir olan halk, birazda cemaat adı altında bunlardan nemalandı mı artık toplumsal birer güç oluverdiler..

 

Ocak 1978'de CIA MOSSAD Şah'dan kurtulma adı altında İran'da eylemleri başlattı ve Şubat 1979'a kadar, ülkede bir kargaşa ve iç savaş hüküm sürdü. Yani, CIA-Mossad; "İran İslam Devrimi" tiyatrosu ile İran'ın 15 Temmuz'unu başarı ile icra etti. Sonra, bir gün Tahran havaalanına Fransız uçağı ile.. Perslikle alakası olmayan. Babası bir İngiliz ajanı, annesi hintli olan önceden bu projeye hazırlandırılmış, molla görünümlü bir ajan olan Humeyni uçağın kapısında; "-Ey, Müslümanlar! birbirimizi kıymayalım, gelin İslam'da birleşelim, diyerek. İran İslam Devleti'ni kurdu..

 

43 yıldır, CIA-Mossad..Isfahan Yahudilerine kara kara cübbeler giydirerek, molla ismi ile İran halkını ve tüm Müslümanları aldatıyor. İran, İsrail ile senelerdir, bildik kedi fare oyunu ile. Karşılıklı, iyi polis-kötü polis danışıklı dövüşü ile biz Müslümanları uyutuyorlar..43 yıldır, CIA MOSSAD’ın yönettiği İran sadece ve sadece Müslüman katlediyor..

 

Biz de de. Eğer 15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan şehit edilebilse idi, malum bir iç savaş çıkacak idi. Kan dökülen bir Türkiye'ye de.. CIA-Mossad bir gün, Ankara Esenboğa havaalanına, deşifre olmamış Fetoş'u bir uçakla indirecek ve oda, Humeyni ajanı gibi; "Müslümanlar! birbirimizi kıymayalım, İslam'da birleşelim!" nidası ile, onlarda 'Türkiye İslam Devleti'ni kuracaklar idi.. CIA-Mossad için, bir ülkenin şu veya bu adda olması önemli değildir. Onlar için önemli olan; ister 'frak'lı, ister 'üniforma'lı, ister 'cübbe'li..kendi ajanlarının o ülkeyi yönetmesidir. Bu, tasmalıların tek yapması gereken CIA MOSSAD’ın emirlerine harfiyen uymak. Tabi, bizimde yapacağımız şey, uyutulan İran halkı gibi, sadece Müslüman katliamlarını seyretmek ve yıllardır olduğu gibi şiddetle! kınamak..

 

Bu, tiyatral olayı CIA-Mossad sadece Müslüman ülkelerde oynamıyor. Tüm global dünyada bu oyunu oynuyor. Bu aktörler bazen, Tibet de keşiş rahip, Orta Amerika’da uyuşturucu madde ile savaşan bir papaz kisvesinde de olabiliyor. Elbise önemli değil, önemli olan, herhangi bir sıfat kahramanı olarak o ülkeyi CIA-Mossad adına yönetmek.

 

Amerika'nın Dünya üzerinde 172 adet ülkede 800'e yakın üssü ve 320 bin askeri var. Birde bu ülkelerin Amerikan silahları ile donatılmış sözde milli.. Özde ise birer Amerikan ileri karakol lejyonu. Hepsi, bizde olduğu gibi genellikle silahlarını kendi ülke halklarına doğrultuyorlar. Amerika, bu ordulara gösterimde silah satıyor da. Karşılığında ne alıyor, "dolar”. Doları zaten Amerika istediği kadar matbaalarında basıyor. Dolara ihtiyacı yok ki zaten matbaada basıyor. Burada, gerçekte olan;  Amerika, bu ileri karakol lejyonlarına lojistik silah sevkiyatını yapıyor. Hem ülkeleri ajanları ile yönetiyor, hem de o ülkelerde "Bizim Çocuklar" dediği generalleri emrinde ordular tutuyor..

 

Son söz olarak, Osmanlı Devleti yıkıldığından beri. Tüm İslam Ülkeleri birer "Gizli İngiliz Mandası"dır..diğer İngiliz mandalarından tek farkı, bayraklarının köşesinde birer küçük İngiliz bayrağı olmamasıdır. Reis, boşuna yıllardır. Meydanlarda halkımıza; "-Bu bir özgürlük ve var olma mücadelemizdir! “diye haykırmıyor.. 'Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az’. Konu bir nebze anlaşıldı mı, sayın okurlarımız. Selametle kalın! 

 

Yorum Yazın